Nowy Orlean/Dom Presleya/Nashville / 9 dni
Gdzie, jak, i po co?
Miejsce: Nowy Orlean, Dom Presleya, Nashville
Zakwaterowanie:
Hotele lub motele klasy turystycznej ( 2 osoby w pokoju)
Wyżywienie:
kolacja w Święto Dziękczynienia,1 obiad ,śniadania w niektórych hotelach,pozos
Transport:
autokar lub wygodny minibus
Rodzaj wyjazdu:
wycieczka objazdowa
Udogodnienia:
Istnieje możliwość ( za dodatkową opłatą $60/osobę ) wzbogacenia programu o wyjazd do Parku Narodowego Jaskiń Mamucich ( największy system jaskiń na ziemi wpisany na listę UNESCO ).
Kawa na ławę!
Cena za osobę:
$ 1190
Cena zawiera: Cena nie zawiera:
-Przejazdy autokarem lub wygodnym minibusem (zależy od ilości uczestników),
-8 Noclegów (zakwaterowanie dwie osoby w pokoju,
a dopłata do jedynki wynosi $ 350),
-1 lunch , 1 kolacja w dniu dziękczynienia oraz minimum 5 śniadań kontynentalnych,
-Organizację programu zwiedzania z polskim przewodnikiem.
-Kosztów biletów wstępu na wszystkie atrakcje z programu ok.$200,
Uwaga! Wstępy do atrakcji NIE są obowiązkowe,
-Kosztów medycznego ubezpieczenia osobistego,(tylko i wylacznie poza wypadkiem komunikacyjnym),
-Kosztów pozostałego wyżywienia i dodatkowych atrakcji,
-Kosztów wycieczki fakultatywnej do Jaskiń Mamucich($60).
Termin:   23 listopada - 01 grudnia
Uwagi dodatkowe:   Program może zostać wzbogacony o dodatkowe atrakcje proponowane przez organizatora ,jeśli wszyscy uczestnicy wyrażą na to zgodę !
Plan wycieczki
Dzień wycieczki
Program danego dnia wycieczki.
1 dzień (23 listopada)
Sobota; Wyjazd rano , całodzienna podróż z częstymi przystankami na kawę,toaletę,itp., nocleg.
2 dzień (24 listopada)
Niedziela; Przyjazd do Nowego Orleanu w godzinach wieczornych . Zakwaterowanie w hotelu , spacer orientacyjny po okolicy ,a dla chętnych nocna wizyta w najsłynniejszej i najbardziej rozrywkowej dzielnicy "French Quarter". Pierwsze zetkniecie z żywą muzyką ( Jazz, Blues, Rock and Roll).
3 dzień (25 listopada)
Poniedziałek; Zwiedzanie Nowego Orleanu ; Francuska Dzielnica , Jackson Square , Bazylika Św.Ludwika, rejs parowcem po rzece Missisipi( na statku lunch w stylu Kajuńskim) , czas wolny .
4 dzień (26 listopada)
Wtorek; Zwiedzanie jednej z najsłynniejszych plantacji Louisiany,historyczna posiadłość zamożnych plantatorów,osiedla niewolników.W tym dniu istnieje też możliwość(uzależnione od pogody) odbycia przejażdżki oryginalną tratwą z pokładu której uczestnicy obserwują aligatory,ptaki i roślinność specyficznej przyrody Louisiany lub spacer specjalnie wytyczonymi szlakami,drewnianymi mostkami poprzez bagna . Przejazd na nocleg w kierunku Memphis .
5 dzień (27 listopada)
Sroda; Memphis: zwiedzanie rezydencji Elvisa Presley'a "Graceland Mansion'' oraz ''Sun Studio'' .Pamiątki po królu Rock and rolla, płyty muzyczne,stroje,odrzutowce,samochody. Wizyta na muzycznej Bale Str. czyli tam gdzie lokale z żywą muzyką , sklepy z pamiątkami i....wyjątkowe żeberka z Memphis. Przystanek w miejscu zamachu na Martina Lutra Kinga oraz przejazd na nocleg .
6 dzień (28 listopada)
Czwartek: Nashville , zwiedzanie centrum stolicy muzyki country i udział w licznych atrakcjach związanych z żywą muzyką,następnie kolacja z okazji Dnia Dziękczynienia ,nocleg .
7 dzień (29 listopada)
Piątek: Przejazd do stolicy whisky Jack Daniel’ s , zwiedzanie fabryczki jednej z najsłynniejszych Whisky na świecie. W tym dniu istnieje też możliwość zorganizowania wycieczki fakultatywnej do Parku Narodowego największych na świecie Jaskiń Mamucich (dodtakowy koszt $60)) nocleg w Tennessee .
8 dzień (30 listopada)
Sobota: Do południa niezapomniany spacer po skalnym mieście skąd roztacza się wspaniała i jedyna w USA panorama na 7 stanów , dla chętnych istnieje możliwość wyjazdu kolejką szynowo-linową o najbardziej stromym nachyleniu na świecie oraz zwiedzania przepięknego wodospadu wewnątrz góry przy którym odbywa się spektakl "światło-dżwięk" , przejazd na nocleg.
9 dzień (01 grudnia)
Niedziela: Całodniowa podróż z częstymi przystankami. W tym dniu istnieje możliwość przejechania trasą widokową Parku Narodowego Shenandoah w Wirginii.Przystanki na sesje zdjęciowe "Barw Jesieni" (dodatkowy koszt $ 10/osobę ). Przyjazd w godzinach wieczornych(8-10pm).
Drukuj Plan Wycieczki
 
Copyright © 2010-2020 Ampol Inc.