FLORYDA z Key West. / 11 dni
Gdzie, jak, i po co?
Miejsce: Floryda
Zakwaterowanie:
Hotele i motele klasy turystycznej 2-3***( 2 osoby w pokoju )
Wyżywienie:
10 śniadań kontynentalnych, pozostałe własne
Transport:
autokar, minibus lub samolot.
Rodzaj wyjazdu:
wycieczka objazdowa+wypoczynek i rozrywka
Udogodnienia:
INNOWACYJNY PROGRAM!!! Dla rodzin lub osób chcących dolecieć samolotem istnieje tańsza wersja (informacje w programie lub w naszym biurze).
Wycieczka dla Wszystkich tzn.: osób pojedynczych, rodzin i par.
ZABAWA SYLWESTROWA (dodatkowy koszt tylko $ 30) ! ,a KEY WEST w cenie wycieczki!
Kawa na ławę!
Cena za osobę:
$ 1290
Cena zawiera: Cena nie zawiera:
-Organizację programu zwiedzania z polskim przewodnikiem,
-Transport komfortowym autobusem lub podwyższanym minibusem (uzależnione od ilości osób),
-10 Noclegów(zakwaterowanie minimum 2 osoby w pokoju),a dopłata do jedynki wynosi $450.
UWAGA!
Zniżki dla rodzin,które beda spały 3 osoby( $100 taniej/osobę) lub 4 osoby ( $120 taniej/osobę ) w pokoju (w każdym pokoju są dwa łóżka dwuosobowe).
Hotele są w bardzo dobrych lokalizacjach, przy każdym na Florydzie jest basen!
-10 śniadań kontynentalnych podczas całej wycieczki
(śniadania kontynentalne) .
-Kosztów biletów wstępu do atrakcji( Bilety wstępu NIE są obowiązkowe) ok. $ 420 w czasie całego pobytu(proszę przeczytać informacje dotyczące cen biletów wstępu, które znajdują się w rubryce "uwagi dodatkowe"),
-Kosztów biletu lotniczego do i z Orlando, DOTYCZY tylko OSÓB,KTÓRE CHCĄ dolecieć do Orlando samolotem. Poniższe ceny dla tych osób NIE obejmują biletu lotniczego : $ 1190 -jeśli ktoś przylatuje i wylatuje z Orlando,$ 1200-jeśli ktoś przylatuje w jedną stronę, a jedzie autobusem w drugą stronę, $50/osobę- koszt transportu na lotnisko w jedną stronę(szczegółowe informacje na temat przelotów można uzyskać w naszym biurze)
-Kosztów osobistego ubezpieczenia medycznego (poza ubezpieczeniem uczestników zgodne z prawami transportowymi USA dotyczącego tylko wypadkow komunikacyjnych) ,
-Kosztów wyżywienia(poza śniadaniami kontynentalnymi wymienionymi w programie),
-Kosztów wydatków własnych i dodatkowych atrakcji,
-Kosztów wycieczki fakultatywnej nie zawartej w programie i organizowanej na życzenie uczestników
( np na wybraną plażę $35 ),
-Tradycyjnych napiwków dla kierowcy i przewodnika
Termin:   26 grudnia - 05 stycznia
Uwagi dodatkowe:   -Kolejność zwiedzanych miejsc może ulec zmianie z powodów niezależnych od organizatora lub dla wygody uczestników ( np. z powodu pogody),
-Organizator nie bierze odpowiedzialności za zamkniecie obiektów zwiedzanych z przyczyn zewnętrznych,
-Bilety do wszystkich atrakcji wymienionych w programie powinny kosztowac około $ 420 (ceny z wrzesnia 2019 mogą w grudniu/styczniu ulec niewielkiej zmianie),
w powyższej kwocie zawarte są wstępy do:
1.Centrum Lotów Kosmicznych NASA,
2.Rejs katamaranem na rafy koralowe(do wyboru: łódź ze szklanym dnem lub nurkowanie z maską),
3.Park tematyczne Disney'a lub dwa Parki Universal Studio,
4.Park oceanograficzny Sea World,
5.Rejs łódką (tzw. airboat) w Everglades.
6.Rejs statkiem wśród rezydencji milionerów.
UWAGA! Wstępy do atrakcji NIE są obowiązkowe!
Dla osób, które nie będą chciały z nich korzystać istnieją alternatywne propozycje.
Plan wycieczki
Dzień wycieczki
Program danego dnia wycieczki.
1 dzień (26 grudnia) czwartek
Wyjazd rano ze stanów: New York, New Jersey, Pensylwania, całodzienna podróż z częstymi przystankami na kawę, lunch, drobne zakupy etc. Nocleg w Karolinie Południowej.
2 dzień (27 grudnia) piątek
Śniadanie i po kilku godzinach jazdy uroczyste przywitanie z Florydą.Wizyta w St. Augustine zabytkowym i najstarszym miasteczku USA następnie przyjazd na słynną Daytona Beach . Zakwaterowanie w hotelu z widokiem na ocean , czas wolny(usytuowanie: hotel, baseny ,plaża, ocean). Obok restauracja, sklep spożywczy, pub ,sklepy z pamiątkami. W bliskiej odległości , molo,centrum rozrywkowo-handlowe, atrakcje typu skutery wodne i plażowe.
3 dzień (28 grudnia) sobota
Po śniadaniu przejazd do Parku Everglades , gdzie dla chętnych organizowana jest niezapomniana przejażdżka łodzią motorową (tzw.Airboat) przez jedyny tego typu ekosystem na świecie, podczas,ktorej można zobaczyć aligatory oraz podziwiać faunę,i florę,Florydy . Po południu rejs statkiem wśród rezydencji milionerów,takich sław jak Sylwester Stallone czy Miley Cyrus oraz przystanii z luksusowymi jachtami. Z pokładu stateczku widoczna jest przepiękna panorama centrum Miami i największego portu pasażerskiego na świecie. Dla pozostałych czas wolny w handlowej dzielnicy downtown Miami. Przejazd na nocleg(3 noce w tym samym hotelu) .
4 dzień (29 grudnia) niedziela
Po śniadaniu, całodniowa wycieczka na Key West najdalej na południe wysunięty przyczółek ameryki północnej, a tam stare miasto i rejs na rafy koralowe (do wyboru łódź ze szklanym dnem lub nurkowanie z maską),bary i restauracje z owocami morza, czas wolny(dom Hemingway’a,możliwość wynajęcia jetski lub parasail), powrót na nocleg do tego samego hotelu.
5 dzień (30 grudnia) poniedziałek
Po śniadaniu przejazd do Little Havana, dzielnicy utrzymanej w niesamowitym klimacie prawdziwej Kuby z lat 70-tych.Sklepy-manufaktury z cygarami ,kawa i muzyka zachęcają turystow do zwiedzania tego wyjątkowego jak na centrum Miami miejsca. Nastepnie przejazd do Miami Beach , pobyt na przepięknej plaży i urokliwej dzielnicy Art Deco, czas wolny tam gdzie bary , restauracje i muzyka ''reggae'', przejazd na nocleg do tego samego hotelu .
6 dzień (31 grudnia) wtorek
SYLWESTER ! Po śniadaniu przejazd do Daytona Beach ,Zakwaterowanie w hotelu (4 noce w tym samym hotelu,każdy pokój z widokiem na ocean) i czas wolny.(usytuowanie: hotel,baseny,plaża,ocean). Obok restauracja, sklep spożywczy, pub ,sklepy z pamiątkami. W bliskiej odległości , molo,centrum rozrywkowo-handlowe, atrakcje typu skutery wodne i plażowe. Wieczorem zapraszamy na potańcówkę sylwestrową organizowaną w sali balowej hotelu wyłącznie dla uczestników wycieczki,(Dodatkowy Koszt tylko $ 30) . Stroje dowolne ,ale sugerujemy raczej sportowy i wieczorowy charakter zabawy w formie dyskoteki. Przywitanie NOWEGO ROKU we wspólnym gronie, ale również na plaży czy w podgrzewanym basenie jest oryginalnym i niezapomnianym przeżyciem. Nocleg w tym samym hotelu.
7 dzień (01 stycznia) środa
Po śniadaniu przejazd Parku Sea Word w Orlando lub do wyboru relaks i odpoczynek na plaży. W Sea World spokojne zwiedzanie tego urokliwego i jednego z najpiękniejszych parków oceanograficznych na świecie gdzie można podziwiać m.in. cudowne pokazy tresury Delfinów i Orek. Dla osób, które nie chcą zwiedzać Parku Sea World istnieje możliwość zwiedzania Universal Studio. Powrót na nocleg do tego samego hotelu .
8 dzień (02 stycznia) czwartek
Po śniadaniu przejazd do Disney World w Orlando lub do wyboru relaks i odpoczynek na plaży. W Disney całodzienny pobyt w jednym parku z poniżej wybranych tematycznych parków rozrywki : Epcot , Hollywood , Magic lub Animal . Niezapomniane atrakcje dla dorosłych i dla dzieci częstokroć zakończone przepięknym i niezapomnianym pokazem sztucznych ogni. Powrót na nocleg do tego samego hotelu.
9 dzień (03 stycznia) piątek,
Po śniadaniu przejazd do Centrum Lotów Kosmicznych NASA lub do wyboru odpoczynek na plaży , nocleg w tym samym hotelu .
10 dzień (04 stycznia) sobota
Po śniadaniu wyjazd i pożegnanie z Florydą, ostatnie zakupy owoców cytrusowych. Przejazd na nocleg w Karolinie Poludniowej
11 dzień (05 stycznia) niedziela
Całodzienna podróż powrotna z częstymi przystankami na kawę, lunch itp. Przypomnienie największych atrakcji wycieczki. Przyjazd na miejsce w godzinach wieczornych(8-10pm).
Drukuj Plan Wycieczki
 
Copyright © 2010-2020 Ampol Inc.