TEXAS-SANTA FE-ROUTE 66 / 9 dni
Gdzie, jak, i po co?
Miejsce: Texas-Santa Fe-Route 66
Zakwaterowanie:
hotele lub motele klasy turystycznej ( zakwaterowanie 2 osoby w pokoju)
Wyżywienie:
własne
Transport:
autokar lub wygodny minibus
Rodzaj wyjazdu:
wycieczka objazdowa
Udogodnienia:
Możliwość zorganizowania Mszy Świętej w pierwszej polskiej parafii na ziemiach USA ! z okazji zbliżającego się Święta Zmarłych.
Kawa na ławę!
Cena za osobę:
$ 1290
Cena zawiera: Cena nie zawiera:
- Przejazd autokarem lub wygodnym minibusem (uzależnione od ilości uczestników ),
- 8 noclegów ,
- Minimum 4 śniadania ,
- Organizację programu zwiedzania z polskim przewodnikiem .
- Kosztów biletów wstępu (okolo $60/ osobę),
- Kosztów medycznego ubezpieczenia osobistego
- Kosztów pozostałego wyżywienia ,
- Kosztów wydatków własnych i pozostałych atrakcji ,
- Zwyczajowych napiwkow dla kierowcy /przewodnika($1-$2/dzień/osobę) .
Termin:   24 października - 01 listopada
Uwagi dodatkowe:   Uwaga!!! kolejność zwiedzanych miejsc może ulec zmianie!
Plan wycieczki
Dzień wycieczki
Program danego dnia wycieczki.
1 dzień (24 października)
Wyjazd z Nowego Jorku ,Wallington,Garfield,Linden,Trenton Filadelfii w godzinach porannych. Całodniowa podróż z częstymi przystankami , nocleg w Tennessee.
2 dzień (25 października)
Przejazd przez rezerwat indian oraz trasa widokowa pasma Great Smoky Mountain NP. Pobyt w Parku Narodowym” Gór Dymnych”. Jesienią należy do największych atrakcji turystycznych wschodniego wybrzeża USA. Przejazd na nocleg .
3 dzień (26 października)
Całodniowa podróż z przerwami możliwy przystanek przystanki m in przy domu Prezydenta Clintona w Arkansas lub w Parku Narodowym Gorących Źródeł ,nocleg.
4 dzień (27 października)
Texas.Rano wizyta w Dallas w miejscu zamachu na Prezydenta Kennedy następnie przejazd do San Antonio. Zwiedzanie Starego miasta ze słynnym fortem Alamo, spacer wzdłuż pięknej promenady nad rzeką, rejs łódeczką w stylu gondoli z Wenecji , czas wolny w bardzo urokliwym centrum. Nocleg.
5 dzień (28 października)
Wizyta w pierwszej polskiej Parafii katolickiej w USA Panna Maria w Texasie . Możliwe jest zorganizowanie Mszy Świętej w intencji bliskich z okazji zbliżającego się Święta Zmarłych , tylko dla uczestników naszej wycieczki , a w drodze na nocleg możliwy przystanek na steka teksańskiego oraz w Austin ( uzależnione od decyzji uczestników).
6 dzień (29 października)
Przejazd przez Texas do Roswell w Nowym Meksyku (Światowej stolicy UFO) w drodze przystanki przy plantacjach bawełny, polach z szybami ropy naftowej i kaktusach texańskich. Nocleg.
7 dzień (30 października)
Przyjazd do przepięknego Santa Fe. Pobyt w stolicy stanu Nowy Meksyk.Wizyta w kościele przy \"Schodach Świętego Józefa\" oraz w centrum niesamowitego starego miasta wykonanego w stylu architektury Adobe. Czas wolny w miejscu gdzie sklepy z pamiątkami, restauracje i galerie sztuki. Możliwość zakupu pamiątek od oryginalnych Indian z plemienia Apacze,Navajo. Możliwa wizyta w muzeum Atomu w Los Alamo oraz w oryginalnych Pueblach Indian ( uzależnione od decyzji uczestników).Przejazd na nocleg .
8 dzień (31 października)
Przejazd przez Texas, Oklahomę z wyjątkowymi przystankami przy historycznej \" Route 66 \" (między innymi, Muzeum Rt 66, stolica RedNeck itp.). Nocleg.
9 dzień (01 listopada)
Całodniowa podróż z przerwami(możliwy przystanek przy \"Naturalnym Moście\" w Virgini uważany za 8-y cud świata lub przejazd trasą widokową przez Park Narodowy Shenandoah ), przyjazd na miejsce w godzinach wieczornych ok. 9pm.
Drukuj Plan Wycieczki
 
Copyright © 2010-2020 Ampol Inc.