Hawaje / 9 dni
Gdzie, jak, i po co?
Miejsce: Honolulu
Zakwaterowanie:
apartamenty w Honolulu blisko plaży Waikiki
Wyżywienie:
własne
Transport:
samolot
Rodzaj wyjazdu:
zwiedzanie i wypocznek
Udogodnienia:
Powyższy koszt wycieczki jest gwarantowany pod warunkiem ,że cena biletów lotniczych nie wzrośnie powyżej $ 650 . Po więcej informacji proszę dzwonić pod nr tel.609 647 90 54.
Kawa na ławę!
Cena za osobę:
$ 1700
Cena zawiera: Cena nie zawiera:
-bilet samolotowy,UWAGA! wymagana będzie dopłata do biletu w kwocie powyżej $650 ,albowiem cena biletu uzależniona jest od daty jego wykupienia.( im pózniej tym drożej).
-7 noclegów w apartamentach( zakwaterowanie 2 osoby w pokoju, ale dla 3 lub 4 osoby przysługuje zniżka $ 300 ,natomiast dopłata do "jedynki" wynosi $750),
-transfer z lotniska na Hawajach
-organizację programu pobytu i zwiedzania z polskim przewodnikiem.
-kosztów wyżywienia,
-kosztów osobistego ubezpieczenia medycznego,
-kosztów wycieczek fakultatywnych oraz
przelotów na sąsiednie wyspy od ok.$ 40 do ok.$ 515 ,
-innych wydatków własnych.
-transferu na lotnisko i z lotniska w Newark (za dodatkowa oplata lub we wlasnym zakresie ),
Termin:   23 marca - 31 marca
Uwagi dodatkowe:   Termin wycieczki może ulec przesunięciu o jeden dzień z powodu dostępności biletów lotniczych.
Plan wycieczki
Dzień wycieczki
Program danego dnia wycieczki.
1 dzień (23 marca)
Wylot na Hawaje z okolic Nowego Jorku.Przelot Non Stop z lotniska Newark. Po przylocie do Honolulu ,powitanie w stylu Hawajskim,zakwaterowanie nieopodal plaży Waikiki. Po spotkaniu informacyjnym i zapoznaniu się z atrakcjami w okolicach hotelu,czas wolny.Noclegi zapewnione są w apartamentach z pełnym wyposażeniem kuchennym,bardzo blisko (na piechotę) do plaży, barów , restauracji i centrum handlowego (bazar,sklepy itp).
2-7 dzień
Pobyt na Hawajach w dowolny sposób. Do wyboru odpoczynek na plaży przy basenie lub zwiedzanie. W propozycjach zwiedzania są: wycieczka dookoła Oahu, Centrum Polinezji, Pearl Harbor, do Dżungli ,wodospadu lub na krater( koszt wycieczek od $ 40 do $ 160). Można też przelecieć samolotem na wybraną wyspę : Maui,Hawaii,Kauai lub inną (koszty ok.$515).Wycieczki te obejmują całodzienne zwiedzanie najwiekszych atrakcji danej wyspy z archipelagu czyli m innymi Parki Narodowe,kratery, skały i lawy powulkaniczne,dżungle, plaże. Każda wycieczka organizowana jest na życzenie.Dostępne są także “wodne atrakcje”np: rejs szklaną łodzią podwodną , nurkowanie z delfinami,nurkowanie z rekinami,nauka pływania na Surfingu, Rejs z kolacja na statku w akompaniamencie wystepow artystow hawajskich itp. Podczas całego pobytu zapewniona jest opieka polskiego pilota.
8 dzień (30 marca)
Pożegnanie i wylot w kierunku Nowego Jorku.Przylot następnego dnia czyli 31 marzec rano.
Drukuj Plan Wycieczki
 
Copyright © 2010-2020 Ampol Inc.