Wyjazd w góry (narty,snowboard) i NIE tylko dla Narciarzy! / 3 dni
Gdzie, jak, i po co?
Miejsce: Góry Adirondack,okolice Jeziora Georga w stanie New York
Zakwaterowanie:
hotel i domki w górach.
Wyżywienie:
2 śniadania,obiadokolacja,kiełbaski na ognisku!
Transport:
autokar lub podwyższany minibus.
Rodzaj wyjazdu:
wyjazd nie tylko dla milośników białego szaleństwa
Udogodnienia:
Odpoczynek i relaks w górach nie tylko dla miłośników "białego szaleństwa".JESLI BĘDĄ DOBRE WARUNKI ŚNIEGOWE, ORGANIZUJEMY KULIGU NA SANIACH CIĄGNIĘTYCH PRZEZ KONIE!
Kawa na ławę!
Cena za osobę:
$280
Cena zawiera: Cena nie zawiera:
* Przejazd autokarem lub podwyższanym minibusem
(zależy od ilości uczestników),
* 2 śniadania,1 obiadokolację i kiełbaski na ognisku,
* 2 noclegi(zakwaterowanie 2 os./pok.) w wyjątkowych sytuacjach dopłata do "jedynki"wynosi $ 140.
* drinki na przywitanie(dla chętnych),zabawę,ognisko.
* kosztów biletów na wyciągi narciarskie(skipass)
ok $ 85dzień( od tej ceny możliwe są zniżki ),
* kosztów osobistego ubezpieczenia medycznego
(zalecamy wykupienie takiego ubezpieczenia dla narciarzy i snowboard'zistów,albowiem uczestnicy ubezpieczeni są tylko w środkach transportu w czasie przejazdu),
* kosztów dodatkowego wyżywienia i wydatków
własnych,
* ok.$45 kulig (przy minimum 10-u uczestnikach).
Termin:   28 stycznia - 30 stycznia
Uwagi dodatkowe:   Zapraszamy na wspaniały wypoczynek zimowy również osoby,które nie jeżdżą na nartach!
UWAGA!! Informujemy, że w cenie tego wyjazdu NIE jest zawarty koszt osobistego ubezpieczenia medycznego oraz NIE jest zawarty koszt ubezpieczenia KL (Koszt Leczenia) i NW (Następstw Wypadków) poza ubezpieczeniem na wypadek komunikacyjny w środkach transportu. Zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia w szczególności dla wszystkich, którzy będą jeździli na nartach, snowboardzie i ewentualnie tubing-u.
Plan wycieczki
Dzień wycieczki
Program danego dnia wycieczki.
1 dzień (28 stycznia)
Wyjazd po południu (5-7pm) z Trenton,Linden,Wallington,Nowego Jorku i Filadelfii w kierunku Jeziora Georga w górach Adirondack,przyjazd na nocleg ok 12 w nocy. Zakwaterowanie w nowych domkach (2-3 sypialnie, 2 łazienki) lub w hotelu (ośrodek górski), które są ulokowane w lesie nad jeziorem. W każdym domku jest dostępne do użytku Jacuzzi, a w hotelu i w "gospodzie" należącej do ośrodka są kominki. Przywitanie i nocleg( zakwaterowanie 2 osoby w pokoju).
2 dzień (29 stycznia)
Po śniadaniu przejazd na stoki narciarskie. Pobyt na trasach zjazdowych do godziny 4pm. Gore Mountain to góra z trasami dla narciarzy i snowboard'zistów na których jeździli także olimpijczycy, w przypadku braku biletów (Skipass) alternatywnie wybieramy inne stoki. Świetne trasy zjazdowe dla początkujących, średniozaawansowanych i wyczynowców. Dla chętnych wspaniała zabawa na tubing lub organizowany jest kurs nauki jazdy na nartach. Osobom ,które nie chcą jechać z narciarzami proponujemy zimowe leśne spacery,ładne widoki na góry i jeziorko,odpoczynek w klubie na terenie ośrodka. Następnie obiadokolacja,kiełbaski na ognisku.Nocleg.
3 dzień (30 stycznia)
Śniadanie.Przejazd na stoki narciarskie lub pobyt relaksacyjny w ośrodku górskim . UWAGA !!! DLA CHĘTNYCH (JEŚLI BĘDĄ DOBRE WARUNKI ŚNIEGOWE) ,ORGANIZUJEMY PRAWDZIWY KULIG ! NA SANIACH CIĄGNIĘTYCH PRZEZ KONIE! (DODATKOWY KOSZT $45) Wyjazd w drogę powrotną około 3pm.Przyjazd z powrotem na miejsce wieczorem okolo 8-10pm.
Drukuj Plan Wycieczki
 
Copyright © 2010-2022 Ampol Inc.