FLORYDA z Key West. / 9 dni
Gdzie, jak, i po co?
Miejsce: Floryda
Zakwaterowanie:
Hotele i motele klasy turystycznej 2-3***( 2 osoby w pokoju )
Wyżywienie:
minimum 7 śniadań, pozostałe własne
Transport:
autokar lub samolot (do wyboru)
Rodzaj wyjazdu:
wycieczka objazdowa+wypoczynek i rozrywka
Udogodnienia:
Wycieczka dla Wszystkich ( tzn.: osób pojedynczych, rodzin i par).
Wyjazd na KEY WEST jest już WLICZONY w cenę wycieczki !!!
Kawa na ławę!
Cena za osobę:
$ 1250
Cena zawiera: Cena nie zawiera:
-Organizację programu zwiedzania z polskim przewodnikiem,
-Transport podwyzszanym minibusem (video, klimatyzacja),
-8 Noclegów(zakwaterowanie minimum 2 osoby w pokoju, a dopłata do jedynki wynosi $380), Hotele są w bardzo dobrych lokalizacjach, w pokojach są dwa duże łóżka, suszarki do włosów, przy każdym hotelu jest basen!
- minimum 7 śniadań podczas całej wycieczki
(śniadania kontynentalne) .
-Kosztów biletów wstępu do atrakcji( Bilety wstępu NIE są obowiązkowe) ok. $ 495 w czasie całego pobytu(proszę przeczytać informacje dotyczące cen biletów wstępu, które znajdują się w rubryce "uwagi dodatkowe"),
-Kosztów osobistego ubezpieczenia medycznego(poza wypadkiem komunikacyjnym w środkach transportu) ,
-Kosztów wyżywienia(poza śniadaniami wymienionymi w programie),
-Kosztów wydatków własnych i dodatkowych atrakcji,
-Kosztów wycieczki fakultatywnej na wybraną plażę
( $45 ),
-Tradycyjnych napiwków dla kierowcy i przewodnika (sugerowana wartość $2/ dzień/ os.),
Termin:   05 lutego - 13 lutego
Uwagi dodatkowe:   -Kolejność zwiedzanych miejsc może ulec zmianie z powodów niezależnych od organizatora lub dla wygody uczestników.
Organizator NIE odpowiada za zamknięcie lub brak dostępności do obiektów zwiedzanych z powodu na które nie ma wpływu. Jeśli tak się zdarzy proponowane będą inne atrakcje.
-Bilety do wszystkich atrakcji wymienionych w programie kosztują około $ 495 (wg cen z Lipca 2021),
w powyższej kwocie zawarte są wstępy do:
1.Centrum Lotów Kosmicznych NASA,
2.Rejs katamaranem na rafy koralowe(do wyboru: łódź ze szklanym dnem lub nurkowanie z maską),
3.Jeden lub dwa parki tematyczne Disney'a lub Universal Studio,
4.Park oceanograficzny Sea World,
5.Rejs łódką (tzw. airboat) w Everglades.
UWAGA! Wstępy do atrakcji NIE są obowiązkowe!
Dla osób, które nie będą chciały z nich korzystać istnieją alternatywne propozycje.
Wplata na wycieczke powinna byc dokonana na 14 dni przed wyjazdem.W przypadku rezygnacji do 4 dni przed wyjazdem zwrot wynosi 50% kosztu wycieczki. Od czwartego dnia do wyjazdu w przypadku rezygnacji nie ma możliwości uzyskania zwrotu. Powyższe warunki nie obowiązują jeśli na miejsce rezygnującego zgłosi się inny uczestnik. Wtedy firma Ampol zwraca 100% ceny wycieczki.
Plan wycieczki
Dzień wycieczki
Program danego dnia wycieczki.
1 dzień (05 lutego)
Wyjazd rano ze stanów: New York, Connecticut, New Jersey, Pensylwania, całodzienna podróż z częstymi przystankami na kawę, lunch, drobne zakupy etc. Nocleg w Karolinie Południowej.
2 dzień (06 lutego)
Śniadanie ,a po kilku godzinach jazdy uroczyste przywitanie z Florydą.Przejazd do Daytona Beach, czas wolny,plaża,wypoczynek,nocleg w hotelu usytuowanym przy oceanie.
3 dzień (07 lutego)
Po śniadaniu wyjazd do Parku Everglades, gdzie dla chętnych organizowana jest niezapomniana przejażdżka łodzią motorową(tzw. airboat) przez jedyny tego typu ekosystem na świecie gdzie można zobaczyć aligatory oraz podziwiać faunę i florę Florydy. Nastepnie przejazd do Miami , krótkie zwiedzanie najładniejszej dzielnicy Art Deco oraz czas wolny na plaży i tam gdzie bary, restauracje i muzyka "reggae". Przejazd na nocleg w kierunku Key West (2 noce).
4 dzień (08 lutego)
Po śniadaniu, całodniowa wycieczka na Key West najdalej na Południe wysunięty przyczółek ameryki północnej. Przejazd malowniczą trasą nad ZATOKĄ MEKSYKAŃSKĄ i Atlantykiem , stare miasto, dom Hemingway’a, rejs na rafy koralowe ( łódź ze szklanym dnem lub nurkowanie z maską),bary i restauracje z owocami morza, czas wolny(możliwość wynajęcia jetski lub parasail), powrót na nocleg do tego samego hotelu.
5 dzień (09 lutego)
Śniadanie kontynentalne.Wizyta w Centrum Lotów Kosmicznych NASA czyli spotkanie z astronautyką i lotami w kosmos (alternatywnie pobyt na plaży ) następnie przejazd do hotelu przy plaży w Daytona usytuowanym w bardzo atrakcyjnym miejscu (usytuowanie: hotel. baseny, plaza, ocean). ( 3 noce w tym samym hotelu ).
6 dzień (10 lutego)
Disney World .Całodzienny pobyt w jednym lub co najmniej dwóch z poniżej wybranych tematycznych parków rozrywki : Epcot , Hollywood , Magic lub Animal . Niezapomniane atrakcje dla dorosłych i dla dzieci zakończone przepięknym i niezapomnianym pokazem sztucznych ogni .Dla tych osób, które nie chcą zwiedzać Parków Disney’a czas wolny na plaży , wizyta w Universal Studio lub wycieczka fakultatywna . Nocleg w Orlando.
7 dzień (11 lutego)
Sea Word . Spokojne zwiedzanie tego urokliwego i jednego z najpiękniejszych parków oceanograficznych na świecie gdzie można podziwiać m.in. cudowne pokazy tresury Delfinów i Orek . Powrót na nocleg.
8 dzień (12 lutego)
Wyjazd z Florydy w drodze wizyta w St. Augustine zabytkowym i niezwykle urokliwym, najstarszym miasteczku w USA. ( w tym dniu możliwy jest również krótki pobyt w Savannach ) Pożegnanie z Florydą, ostatnie zakupy owoców cytrusowych. Nocleg.
9 dzień (13 lutego)
Śniadanie . Całodzienna podróż powrotna z częstymi przystankami na kawę, lunch itp. Przypomnienie największych atrakcji wycieczki. Przyjazd na miejsce w godzinach wieczornych(8-10pm).
Drukuj Plan Wycieczki
 
Copyright © 2010-2022 Ampol Inc.