Hawaje / 10 dni
Gdzie, jak, i po co?
Miejsce: Honolulu
Zakwaterowanie:
apartamenty w Honolulu blisko plaży Waikiki
Wyżywienie:
własne
Transport:
samolot
Rodzaj wyjazdu:
zwiedzanie i wypocznek
Udogodnienia:
Powyższy koszt wycieczki jest gwarantowany pod warunkiem ,że cena biletów lotniczych nie wzrośnie powyżej $ 670 . Po więcej informacji proszę dzwonić pod nr tel.609 647 90 54.
Kawa na ławę!
Cena za osobę:
$ 1990
Cena zawiera: Cena nie zawiera:
-bilet samolotowy,UWAGA! wymagana będzie dopłata do biletu w kwocie powyżej $670 ,albowiem cena biletu uzależniona jest od daty jego wykupienia.( im póżniej tym drożej).
-8 noclegów w apartamentach( zakwaterowanie 2 osoby w pokoju, ale dla 3 lub 4 osoby przysługuje zniżka $ 200/pokój ,natomiast dopłata do "jedynki" wynosi $890),
-transfer z lotniska i na lotnisko w Honolulu
-organizację programu pobytu i zwiedzania z polskim przewodnikiem.
-kosztów wyżywienia,
-kosztów osobistego ubezpieczenia medycznego,
-kosztów wycieczek fakultatywnych oraz
na sąsiednie wyspy od ok.$ 30 do ok.$ 530 ,
UWAGA! W RUBRYCE "UWAGI DODATKOWE" ZNAJDUJE SIĘ ZESTAW NIEKTÓRYCH WYCIECZEK ORGANIZOWANYCH NA ŻYCZENIE.PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z NIMI.
-innych wydatków własnych.
-transferu na lotnisko i z lotniska w Newark (za dodatkową opłatą lub we wlasnym zakresie ).
Termin:   15 marca - 24 marca
Uwagi dodatkowe:   Termin wycieczki może ulec przesunięciu o jeden dzień z powodu dostępności biletów lotniczych.
Poniżej zestaw niektórych WYCIECZEK organizowanych na życzenie z polskim przewodnikiem (ceny podane są za osoby dorosłe) :
1. Dżungla,Wodospad MANOA,Góra TANTALUS
(godz.8-11:30):Spacer(ok.45 minut w każda stronę) przez tropikalną dżunglę pod wodospad,bujna przyroda lasów deszczowych strefy podzwrotnikowej.Po spacerze piękna panorama Honolulu.Cena $50.
2. Zatoka HANAUMA (godz.8-13): plażowanie w rezerwacie morskim połączone z nurkowaniem (maska,rurka,pletwy w cenie) pośród raf koralowych, setek kolorowych rybek i żółwi. Cena $37.50.
3.PEARL HARBOR+downtown Honolulu (godz.8-12:30):
Zwiedzanie miejsca w którym rozpoczęła się dla USA II Wojna Światowa: muzeum , centrum historyczno-edukacyjne i wrak zatopionego krążownika "Arizona".
Następnie zwiedzanie centrum miasta.Cena $60.
4.Wokol wyspy OAHU (godz.9-17).W programie m in.: Krater Diamont Head,dzielnica willowa, gejzer,zatoka, plaże m in. surfingu,Swiatynia Buddy,plantacje i degustacja ananasów,orzeszków,kawy.Cena $130.
5.Centrum POLINEZJI (godz.12.30-22): Przedstawienia w narodowych wioskach: Samoa, Nowa Zelandia, Fidżi, Hawaje,Tongo,Tahiti.Rewie i występy,film I-Max, obiad z lokalnymi specjałami. Cena $170.
6.Rejs "Sunset Dinner"(godz.16:30-21): Dwugodzinny rejs statkiem o zachodzie słońca z panoramą Honolulu, połączony z obfitym obiadem oraz drinkami w asyście tańców i muzyki hawajskiej na żywo. Cena $140.
7.MAUI-wyspa Dolin (godz.5-20).Całodniowe zwiedzanie tej chyba najpiękniejszej wyspy hawajskiej: przejazd słynną "drogą do Hana" przez dżunglę , Park Waianapanapa, kąpiel na sekretnej czerwono piaszczystej plaży.Cena $ 530 (z biletem lotniczym).
8.Rejs oszklona łodzią podwodną(godz.:8-11) Cena $160.
9.Nurkowanie z Delfinami(godz.:9-14) Ceny $145-$266.
10.Nurkowanie z Rekinami(godz.:7-12) Cena $175.
Dostępne są również wycieczki na wyspy: Big Island oraz Kauai (Cena $ 530) , a także inne z którymi zapoznajemy naszych uczestników przed wylotem na Hawaje.
Plan wycieczki
Dzień wycieczki
Program danego dnia wycieczki.
1 dzień (15 marca)
Wylot na Hawaje z okolic Nowego Jorku.Przelot Non Stop lub z przesiadka z lotniska Newark. Po przylocie do Honolulu ,powitanie w stylu Hawajskim wieńcami Lei,zakwaterowanie nieopodal plaży Waikiki. Po spotkaniu informacyjnym i zapoznaniu się z atrakcjami w okolicach hotelu,czas wolny.Noclegi zapewnione są w apartamentach z pełnym wyposażeniem kuchennym (lodówka, mikrofalówka,piec elektryczny,naczynia kuchenne,szklanki itd.), a także ręczniki,parasol,leżaki na plaże, bardzo blisko (ok.5 min.na piechotę do plaży), barów , restauracji i centrum handlowego (na tej samej ulicy ok 3 min.na piechotę bazar,sklepy itp).
2-8 dzień
Pobyt na Hawajach w dowolny sposób. Do wyboru odpoczynek na plaży przy basenie lub zwiedzanie. W propozycjach zwiedzania są: wycieczka dookoła Oahu, Centrum Polinezji, Pearl Harbor, do Dżungli ,wodospadu lub na krater( koszt wycieczek od $ 30 do $ 170). Można też przelecieć samolotem na wybraną wyspę : Maui,Hawaii,Kauai lub inną (koszty ok.$530).Wycieczki te obejmują całodzienne zwiedzanie(z polskim przewodnikiem) najwiekszych atrakcji danej wyspy z archipelagu czyli m innymi Parki Narodowe,kratery, skały i lawy powulkaniczne,dżungle, plaże. Każda wycieczka organizowana jest na życzenie.Dostępne są także “wodne atrakcje”np: rejs szklaną łodzią podwodną , nurkowanie z delfinami,nurkowanie z rekinami,nauka pływania na Surfingu, Rejs z kolacją na statku w akompaniamencie występów artystów hawajskich itp. Podczas całego pobytu zapewniona jest opieka polskiego pilota.
9 dzień (23 marca)
Pożegnanie i wylot w kierunku Nowego Jorku.Przylot następnego dnia czyli 24 Marca rano.
Drukuj Plan Wycieczki
 
Copyright © 2010-2022 Ampol Inc.