Wyjazd w góry (narty,snowboard) i NIE tylko dla Narciarzy! / 3 dni
Gdzie, jak, i po co?
Miejsce: Góry Adirondack,okolice Jeziora Georga w stanie New York
Zakwaterowanie:
hotel i domki w górach.
Wyżywienie:
2 śniadania,obiadokolacja,kiełbaski na ognisku!
Transport:
autokar lub podwyższany minibus.
Rodzaj wyjazdu:
wyjazd nie tylko dla milośników białego szaleństwa
Udogodnienia:
Odpoczynek i relaks w górach nie tylko dla miłośników "białego szaleństwa".JESLI BĘDĄ DOBRE WARUNKI ŚNIEGOWE, ORGANIZUJEMY KULIGU NA SANIACH CIĄGNIĘTYCH PRZEZ KONIE!
Kawa na ławę!
Cena za osobę:
$290
Cena zawiera: Cena nie zawiera:
* Przejazd autokarem lub podwyższanym minibusem
(zależy od ilości uczestników),
* 2 śniadania,1 obiadokolację i kiełbaski na ognisku,
* 2 noclegi(zakwaterowanie 2 os./pok.) w wyjątkowych sytuacjach dopłata do "jedynki"wynosi $ 140.
* drinki na przywitanie(dla chętnych),
zabawę "ostatkową".
* kosztów biletów na wyciągi narciarskie(skipass)
ok $ 85dzień( od tej ceny możliwe są zniżki ),
* kosztów osobistego ubezpieczenia medycznego
(zalecamy wykupienie takiego ubezpieczenia dla narciarzy i snowboard'zistów,albowiem uczestnicy ubezpieczeni są tylko w środkach transportu w czasie przejazdu),
* kosztów dodatkowego wyżywienia i wydatków
własnych,
* ok.$50 kulig (przy minimum 8-miu uczestnikach).
Termin:   04 marca - 06 marca
Uwagi dodatkowe:   Zapraszamy na wspaniały wypoczynek zimowy również osoby,które nie jeżdżą na nartach!
UWAGA!! Informujemy, że w cenie tego wyjazdu NIE jest zawarty koszt osobistego ubezpieczenia medycznego oraz NIE jest zawarty koszt ubezpieczenia KL (Koszt Leczenia) i NW (Następstw Wypadków). Zalecamy wykupienie takiego ubezpieczenia w szczególności dla wszystkich, którzy będą jeździli na nartach, snowboardzie i ewentualnie tubing-u.
Informujemy, ze firma Ampol nie ponosi odpowiedzialności za skutki przepisów związanych z restrykcjami Covid.( np. niespodziewane zamknięcie obiektów narciarskich lub innych atrakcji, wprowadzenie restrykcji itp.).
Uwaga narciarze! W przypadku niedostępności biletów na Gore Mountain proponujemy stoki West Mountain.
Plan wycieczki
Dzień wycieczki
Program danego dnia wycieczki.
1 dzień (04 marca)
Wyjazd po południu (5-7pm) z Trenton,Linden,Wallington,Nowego Jorku i Filadelfii w kierunku Jeziora Georga w górach Adirondack,przyjazd na nocleg ok 12 w nocy. Zakwaterowanie w nowych domkach (2-6 sypialni ,2-3 łazienki) lub w hotelu (ośrodek górski), które są ulokowane w lesie nad jeziorem.W każdym domku jest dostępne do użytku Jacuzzi, a w hotelu i w "gospodzie" należącej do ośrodka są kominki.Przywitanie i nocleg( zakwaterowanie 2 osoby w pokoju).
2 dzień (05 marca)
Po śniadaniu przejazd na stoki narciarskie. Pobyt na trasach zjazdowych do godziny 4pm. Gore Mountain to góra z trasami dla narciarzy i snowboard'zistów na których jeździli także olimpijczycy. Świetne trasy zjazdowe dla początkujących, średniozaawansowanych i wyczynowców. Dla chętnych wspaniała zabawa na tubing lub organizowany jest kurs nauki jazdy na nartach. Osobom ,które nie chcą jechać z narciarzami proponujemy zimowe leśne spacery,ładne widoki na góry i jeziorko,odpoczynek w klubie na terenie ośrodka. Następnie obiadokolacja,kiełbaski na ognisku.Nocleg.
3 dzień (06 marca)
Śniadanie.Przejazd na stoki narciarskie lub pobyt relaksacyjny w ośrodku górskim . UWAGA !!! DLA CHĘTNYCH (JEŚLI BĘDĄ DOBRE WARUNKI ŚNIEGOWE) ,ORGANIZUJEMY PRAWDZIWY KULIG ! NA SANIACH CIĄGNIĘTYCH PRZEZ KONIE! (DODATKOWY KOSZT ok. $50/os.) Wyjazd w drogę powrotną około 3pm. Przyjazd z powrotem na miejsce wieczorem ok. 8-10pm.
Drukuj Plan Wycieczki
 
Copyright © 2010-2022 Ampol Inc.