Waszyngton DC / 1 dzień
http://www.ampolinc.com/plan.php?wid=1478
Miejsce: Waszyngton
Zakwaterowanie:
bez noclegu
Wyżywienie:
własne
Transport:
bus
Rodzaj wyjazdu:
wycieczka objazdowa
Udogodnienia:
UWAGA !
BIURO AMPOL NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA NIE ZREALIZOWANIE PROGRAMU Z POWODU OKOLICZNOŚCI NA ,KTÓRE NIE MA WPŁYWU. NP W PRZYPADKU NIESPODZIEWANEGO ZAMKNIĘCIA, KTÓREGOŚ OBIEKTU WYMIENIONEGO W PROGRAMIE LUB Z POWODU JEGO NIEDOSTĘPNOŚCI.
Kolejność zwiedzanych miejsc może ulec zmianie.
Cena za osobę:
$ 125
Cena zawiera: Cena nie zawiera:
- przejazd autokarem lub podwyższanym minibusem (zależy od ilości osób),
- organizację programu zwiedzania z polskim przewodnikiem,
- wstępy do wszystkich atrakcji z programu.
- kosztów wyżywienia( zalecamy zabrać ze sobą kanapki, wodę) ,
- kosztów medycznego ubezpieczenia osobistego (poza wypadkiem komunikacyjnym w czasie transportu),
- kosztów dodatkowych atrakcji.
Termin:   30 stycznia
Uwagi dodatkowe:   Możliwe, że będą utrzymane restrykcje związane z ograniczeniem dostępu do bazy żywieniowej, dlatego zalecamy zaopatrzyć się we własny prowiant/wyżywienie na tą wycieczkę.
Plan wycieczki
Dzień wycieczki (data w zależności od wybranego terminu wycieczki)
Program danego dnia wycieczki.
1 dzień
Wyjazd z Nowego Jorku, Wallington, Linden, Trenton, Filadelfii w godzinach porannych. W drodze przystanki na kawę toaletę, etc. Przyjazd do Waszyngtonu-stolicy USA około godz. 11 am. Zwiedzanie miasta: KAPITOL (na zewnątrz),wizyta przy słynnym pomniku Marines na terenie CMENTARZA ARLINGTON, który przedstawia moment zatknięcia przez żołnierzy Marines amerykańskiej flagi na wyspie IWO JIMA (w czasie II Wojny Światowej). POMNIKI BOHATERÓW WOJNY WIETNAMSKIEJ I KOREAŃSKIEJ , MONUMENT LINCOLNA z widokiem na MONUMENT WASZYNGTONA, BIAŁY DOM (na zewnątrz). Wizyta przy pomniku lotników obok PENTAGONU ,skąd roztacza się spektakularny widok na miasto. Przed wyjazdem z DC możliwa(uzależniona od czasu) jest wizyta w historycznej i niesamowitej BAZYLICE (kościół katolicki). Przyjazd z powrotem około godz. 8-10pm.