VIRGINIA/ unikatowe Jaskinie / 2 dni
Gdzie, jak, i po co?
Miejsce: VIRGINIA
Zakwaterowanie:
Hotel klasy turystycznej ( 2 osoby w pokoju )
Wyżywienie:
śniadanie kontynentalne w niedzielę, pozostałe własne.
Transport:
bus
Rodzaj wyjazdu:
wycieczka objazdowa
Udogodnienia:
Uwaga! Z powodu wprowadzonych ostatnio restrykcji hotel MOŻE odmówić serwowania śniadań ,inne punkty żywieniowe MOGĄ również wprowadzić ograniczenia, dlatego zalecamy zabrać ze sobą własny prowiant/ pożywienie.
Kawa na ławę!
Cena za osobę:
$ 230
Cena zawiera: Cena nie zawiera:
- Transport autokarem lub podwyższanym minibusem (zależy od ilości uczestników),
- Nocleg (zakwaterowanie minimum 2 osoby w pokoju,dopłata do "jedynki"$70),
-Śniadanie kontynentalne w hotelu( o ile będzie serwowane z powodu Covid) ,
- Organizację programu zwiedzania z polskim przewodnikiem.
- Kosztów biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji (około $ 50/osobę),
- Pozostałego wyżywienia,
- Kosztów medycznego ubezpieczenia osobistego
(poza wypadkiem komunikacyjnym w czasie transportu).
Termin:   30 lipca - 31 lipca
Uwagi dodatkowe:   Uwaga! możliwa jest zmiana kolejności zwiedzanych miejsc z przyczyn niezależnych od organizatora lub dla wygody uczestników !
Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia obiektów zwiedzanych!
( gdyby tak się zdarzyło proponowane będą inne atrakcje).Możliwe ,ze z powodu utrzymania restrykcji wystąpi problem z zakupem żywności, dlatego proponujemy zaopatrzyć się we własne pożywienie na ta wycieczkę.
W hotelach są lodówki,„mikrofalówki" i coffe/tea maker.
Ponadto istnieje możliwość zatrzymania się w sklepie spożywczym.
Plan wycieczki
Dzień wycieczki
Program danego dnia wycieczki.
1 dzień (30 lipca)
Wyjazd rano z Nowego Jorku, Wallington, Garfield, Linden, Trenton, Filadelfii do Jaskiń Luray w stanie Virginia, największych (przynajmniej na wschodnim wybrzeżu USA)i jednych z najpiękniejszych na świecie formacji stalaktytów i stalagmitów, podziemne jeziora, wspaniałe okazy geologiczne(spacer w jaskiniach około 2 godziny, temperatura wewnątrz jaskiń ok.+20 st.C).Możliwy jest również przejazd trasą widokową przez Park Narodowy Shenandoah (dodatkowy koszt $ 5/osobę ).Przystanki na punktach widokowych skąd roztacza się wspaniała panorama na piękne góry ( barwy wiosny). Zwiedzanie Muzeum powozów i starych samochodów. Po południu pobyt przy Naturalnym Moście w Virgini, który uważany jest za „Siódmy cud świata”, (wieczorem istnieje możliwosć uczestniczenia w spektaklu ”Światło Dźwięk” opartego na Biblijnej wersji Stworzenia Świata-dodatkowy koszt $ 20/osobę ). Nocleg.
2 dzień (31 lipca)
Po śniadaniu w hotelu ( uwaga! śniadanie może być anulowane z powodu restrykcji Covid). Zwiedzanie równie pięknych jak pierwszego dnia jaskiń , ale dodatkowo słynących z bardzo rzadko występujących na świecie (tylko w czterech miejscach na kuli ziemskiej) krystalicznych orchidei oraz przepięknie podświetlonych okazów stalagmitów i stalaktytów. Przejazd w kierunku urokliwych wodospadów rzeki Potomac, a tam spacery na punkty widokowe.Odpoczynek i sesje zdjęciowe. Powrót na miejsce wieczorem (około 8-9 pm).
Drukuj Plan Wycieczki
 
Copyright © 2010-2022 Ampol Inc.