FLORYDA SYLWESTROWA Bus Nr 2 / 10 dni
Gdzie, jak, i po co?
Miejsce: Floryda
Zakwaterowanie:
Hotele i motele klasy turystycznej 2-3***( 2 osoby w pokoju )
Wyżywienie:
8 śniadań kontynentalnych, pozostałe własne
Transport:
autokar, minibus lub samolot.
Rodzaj wyjazdu:
wycieczka objazdowa+wypoczynek i rozrywka
Udogodnienia:
INNOWACYJNY PROGRAM!!! Dla rodzin lub osób chcących dolecieć samolotem istnieje tańsza wersja (informacje w programie lub w naszym biurze tel. 6096479054).
Wycieczka dla Wszystkich tzn.: osób pojedynczych, rodzin i par.
ZABAWA SYLWESTROWA (dodatkowy koszt tylko $ 40) ! ,a KEY WEST w cenie wycieczki !
Uwaga! w związku z możliwością utrzymania ograniczeń związanych z dostępem do bazy żywieniowej, zalecamy zabrać własny prowiant na pierwszy dzień wycieczki. W hotelach są lodówki i kuchenki mikrofalowe. W przypadku utrudnień związanych z zakupem posiłków w lokalach gastronomicznych planowane będą przystanki przy sklepach spożywczych.
Kawa na ławę!
Cena za osobę:
$ 1490
Cena zawiera: Cena nie zawiera:
-Organizację programu zwiedzania z polskim przewodnikiem,
-Transport komfortowym autobusem lub podwyższanym minibusem (uzależnione od ilości osób),
-9 Noclegów(zakwaterowanie minimum 2 osoby w pokoju),a dopłata do jedynki wynosi $400.
W hotelach są lodówki i kuchenki mikrofalowe,
UWAGA!
Zniżki dla rodzin,które będą spały w 3 osoby( $80 taniej/osobę) lub 4 osoby ( $100 taniej/osobę ) w pokoju (w każdym pokoju są dwa łóżka dwuosobowe). Przy każdym hotelu na Florydzie jest basen!
-8 śniadań kontynentalnych podczas całej wycieczki (o ile hotele nie zrezygnują z ich serwowania z powodu restrykcji).
-Kosztów biletów wstępu do atrakcji (Bilety wstępu NIE są obowiązkowe) ok. $ 460 w czasie całego pobytu (proszę przeczytać informacje dotyczące cen biletów wstępu, które znajdują się w rubryce "uwagi dodatkowe"),
-Kosztów biletu lotniczego do i z Orlando, DOTYCZY tylko OSÓB,KTÓRE CHCĄ dolecieć do Orlando samolotem. Poniższe ceny dla tych osób NIE obejmują biletu lotniczego : $ 1390 -jeśli ktoś przylatuje i wylatuje z Orlando,$ 1440-jeśli ktoś przylatuje w jedną stronę, a jedzie autobusem w drugą stronę.Cena nie obejmuje kosztów transportu z lotniska do hotelu w Daytona i z powrotem na lotnisko. Firma Ampol może zapewnić przewóz z i na lotnisko na Florydzie,za kwotę $50/osobę (tj.koszt w jedną stronę) o ile każdy samodzielnie nie zdoła sobie takiego transportu zorganizować. Szczegółowe informacje dla osób chcących skorzystać z przelotów można uzyskać w naszym biurze.
-Kosztów osobistego ubezpieczenia medycznego (poza ubezpieczeniem uczestników zgodne z prawami transportowymi USA dotyczącego tylko wypadków komunikacyjnych w czasie przejazdów) ,
-Kosztów wyżywienia(poza śniadaniami kontynentalnymi wymienionymi w programie),
-Kosztów wydatków własnych i dodatkowych atrakcji,
-Kosztów wycieczki fakultatywnej nie zawartej w programie i organizowanej na życzenie uczestników,
-Tradycyjnych napiwków dla kierowcy/przewodnika.
Termin:   26 grudnia - 04 stycznia
Uwagi dodatkowe:   -Kolejność zwiedzanych miejsc może ulec zmianie z powodów niezależnych od organizatora lub dla wygody uczestników ( np. z powodu pogody),
-Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niespodziewane zamknięcie obiektów zwiedzanych z przyczyn na które nie ma wpływu,
-Sześć biletów wstępu do wszystkich atrakcji wymienionych w programie powinno kosztować około
$460 (ceny z Marca 2022 mogą w grudniu/styczniu ulec niewielkiej zmianie),powyższa kwota obejmuje następujące wstępy :
1.Rejs katamaranem na rafy koralowe(do wyboru: łódź ze szklanym dnem lub nurkowanie z maską),
2.Park rozrywki Disney'a lub Universal Studio,
3.Park oceanograficzny Sea World,
4.Rejs łódką (tzw. airboat) w Everglades.
5.Rejs statkiem wśród rezydencji milionerów.
6.Przejazd kolejką turystyczną po torze wyścigowym NASCAR.
UWAGA! Wstępy do atrakcji NIE są obowiązkowe!
Dla osób, które nie będą chciały z nich korzystać istnieją alternatywne propozycje.
Plan wycieczki
Dzień wycieczki
Program danego dnia wycieczki.
1 dzień (26 grudnia)
Wyjazd rano ze stanów: New York, New Jersey, Pensylwania, całodzienna podróż z częstymi przystankami na kawę, lunch, drobne zakupy etc. Nocleg w Karolinie Południowej.
2 dzień (27 grudnia)
Śniadanie,a po kilku godzinach jazdy uroczyste przywitanie z Florydą.Wizyta w St. Augustine zabytkowym i najstarszym miasteczku USA następnie przyjazd na słynną Daytona Beach . Zakwaterowanie w hotelu z widokiem na ocean , czas wolny(usytuowanie: hotel, baseny ,plaża, Ocean). Obok restauracja, sklep spożywczy, pub ,sklepy z pamiątkami. W bliskiej odległości ,molo, centrum rozrywkowo-handlowe, atrakcje typu skutery wodne i plażowe.
3 dzień (28 grudnia)
Po śniadaniu przejazd do Miami Beach, a w drodze przystanek przy Centrum Lotów Kosmicznych NASA na sesję zdjęciową z widokiem na słynne logo i park rakiet.Możliwość zakupu drobnych pamiątek. Natomiast w Miami pobyt na przepięknej plaży i w urokliwej dzielnicy Art Deco. Czas wolny tam gdzie bary , restauracje i muzyka ''reggae'', przejazd na nocleg(2 noce w tym samym hotelu) .
4 dzień (29 grudnia)
Po śniadaniu całodniowa wycieczka na Key West, najdalej na południe wysunięty przyczółek Ameryki Północnej, a tam stare miasto, rejs na rafy koralowe (do wyboru łódź ze szklanym dnem lub nurkowanie z maską),bary i restauracje z owocami morza. W czasie wolnym można zwiedzić dom Hemingway’a lub skorzystać z wynajęcia jetski lub parasail. Powrót na nocleg do tego samego hotelu.
5 dzień (30 grudnia)
Po śniadaniu przejazd do Parku Everglades , gdzie organizowana jest niezapomniana przejażdżka łodzią motorową (tzw.Airboat) przez jedyny tego typu ekosystem na świecie, podczas,ktorej można zobaczyć aligatory oraz podziwiać faunę,i florę Florydy. W drodze do centrum Miami przystanek w Little Havana, dzielnicy utrzymanej w niesamowitym klimacie prawdziwej Kuby z lat 70-tych.Sklepy-manufaktury z cygarami ,kawa i muzyka, tworzą niezapomnianą atmosferę tego wyjątkowego miejsca. W Miami dla chętnych organizowany jest spokojny rejs statkiem turystycznym wśród rezydencji milionerów,takich sław jak Sylwester Stallone czy Miley Cyrus.Z pokładu stateczku widoczna jest przepiękna panorama centrum miasta, największego portu pasażerskiego na świecie oraz przystani z luksusowymi jachtami. Dla pozostałych czas wolny w handlowej dzielnicy downtown Miami. Następnie przejazd do Daytona Beach ,Zakwaterowanie w hotelu (4 noce w tym samym hotelu, każdy pokój z widokiem na ocean) i czas wolny.(układ: hotel, baseny, plaża, ocean). Obok restauracja, sklep spożywczy, pub ,sklepy z pamiątkami. W bliskiej odległości , molo,centrum rozrywkowo-handlowe, atrakcje typu skutery wodne i plażowe..
6 dzień (31 grudnia)
SYLWESTER ! Po śniadaniu przejazd do Parku Sea Word w Orlando lub do wyboru relaks i odpoczynek na plaży. W Sea World spokojne zwiedzanie tego urokliwego i jednego z najpiękniejszych parków oceanograficznych na świecie gdzie można podziwiać m.in. cudowne pokazy tresury Delfinów i Orek. Dla osób, które nie chcą zwiedzać Parku Sea World istnieje możliwość zwiedzania Universal Studio. Powrót na nocleg do tego samego hotelu Wieczorem zapraszamy na potańcówkę sylwestrową organizowaną w sali balowej hotelu wyłącznie dla uczestników wycieczki,(Dodatkowy Koszt tylko $ 40) . Stroje dowolne ,ale sugerujemy raczej sportowy i wieczorowy charakter zabawy w formie dyskoteki. Przywitanie NOWEGO ROKU we wspólnym gronie, ale również na plaży czy w podgrzewanym basenie jest oryginalnym i niezapomnianym przeżyciem. Nocleg w tym samym hotelu.
7 dzień (01 stycznia)
Do południa przejazd na plażę Zatoki Meksykańskiej (wymagane minimum 80% uczestników) lub do wyboru relaks i odpoczynek na plaży obok hotelu . Nocleg.
8 dzień (02 stycznia)
Do południa przejazd do magicznego świata bajki : Disney World w Orlando (lub do wyboru relaks i odpoczynek na plaży). W Disney całodzienny pobyt w jednym z poniżej wybranych tematycznych parków rozrywki : Epcot , Hollywood , Magic lub Animal . Niezapomniane atrakcje dla dorosłych i dla dzieci częstokroć zakończone przepięknym i niezapomnianym pokazem sztucznych ogni. Powrót na nocleg do tego samego hotelu.
9 dzień (03 stycznia)
Po śniadaniu przejazd w kierunku stadionu na którym rozgrywane są słynne wyścigi samochodów sportowych NASCAR. Dla chętnych organizowana jest wycieczka wagonikami kolejki turystycznej po torze wyścigowym.Pożegnanie z Florydą, ostatnie zakupy owoców cytrusowych i przejazd na nocleg w Karolinie Południowej.
10 dzień (04 stycznia)
Całodzienna podróż powrotna z częstymi przystankami na kawę, lunch itp. Przypomnienie największych atrakcji wycieczki. Przyjazd na miejsce w godzinach wieczornych(8-10pm).
Drukuj Plan Wycieczki
 
Copyright © 2010-2023 Ampol Inc.