Waszyngton DC / 1 dzień
Gdzie, jak, i po co?
Miejsce: Waszyngton
Zakwaterowanie:
bez noclegu
Wyżywienie:
własne
Transport:
bus
Rodzaj wyjazdu:
wycieczka objazdowa
Udogodnienia:
UWAGA !
BIURO AMPOL NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA
NIEZREALIZOWANIE PROGRAMU Z POWODU OKOLICZNOŚCI NA , KTÓRE NIE MA WPŁYWU. NP W PRZYPADKU NIESPODZIEWANEGO ZAMKNIĘCIA, KTÓREGOŚ OBIEKTU WYMIENIONEGO W PROGRAMIE LUB Z POWODU JEGO NIEDOSTĘPNOŚCI. GDYBY TAK BYŁO PROPONOWANE BĘDĄ INNE ATRAKCJE! Kolejność zwiedzanych miejsc może ulec zmianie.
Kawa na ławę!
Cena za osobę:
$ 160
Cena zawiera: Cena nie zawiera:
- przejazd podwyższanym minibusem,
- organizację programu zwiedzania z polskim przewodnikiem,
- wstępy do wszystkich atrakcji z programu.
- kosztów wyżywienia,
- kosztów ubezpieczenia osobistego (Koszt Leczenia i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków poza ubezpieczeniem na wypadek komunikacyjny w czasie transportu),
-kosztów dodatkowych atrakcji.
Termin:   04 grudnia
Uwagi dodatkowe:   Możliwe, że będą utrzymane restrykcje związane z ograniczeniem dostępu do bazy żywieniowej, dlatego zalecamy zaopatrzyć się we własny prowiant/wyżywienie na tą wycieczkę.
Plan wycieczki
Dzień wycieczki
Program danego dnia wycieczki.
1 dzień
Wyjazd z Nowego Jorku, Wallington, Linden, Trenton, Filadelfii w godzinach porannych. W drodze przystanki. Przyjazd do Waszyngtonu-stolicy USA około godz. 11 am. Zwiedzanie miasta: Kapitol (na zewnątrz), Pomnik Iwo Jima na Cmentarzu Arlington, spacer pod Pomniki Bohaterów Wojny Wietnamskiej, Koreańskiej i Monument Lincolna.Widok na pomnik Bohaterów II Wojny i Światowej i Monument Waszyngtona, Biały dom (na zewnątrz), spektakularna panorama miasta i Pentagon (na zewnątrz). Wizyta w niesamowitej Bazylice Narodów Niepokalanego Poczęcia (największy w USA kościół katolicki) lub w Katedrze gdzie odbył się pogrzeb Prezydenta Kennedy'ego i Profesora Brzezińskiego. Możliwy jest też przejazd fragmentem Alei Ambasad z domem Prezydenta Wilsona ( zależy od czasu i korków). Przyjazd z powrotem około godz. 9pm.
Drukuj Plan Wycieczki
 
Copyright © 2010-2023 Ampol Inc.